• Tschechisch
Name-day: Anatola, Edyty und Rafała
Montag, 20 November 2017
06.11.2017
Hackathon: ostatni dzień zgłaszania zespołów

Tylko jeszcze dziś (6.11) do 21:00 możesz zgłosić swój team na I Wałbrzyski Software Hackathon. 33 zespoły i finiszujemy. Nie zwlekaj. 41 zespół trafi już na listę rezerwową.

Organizowany przez Urząd Miasta Wałbrzycha I Wałbrzyski Hackathon to wyjątkowe, bezpłatne wydarzenie dla wszystkich pasjonatów programowania. Wykorzystując otwarte bazy dany, które udostępnia UM Wałbrzycha macie okazję stworzyć aplikację, która podniesie komfort życia mieszkańców miasta.
Skupiamy się na aspektach turystycznych i rekreacyjnych Wałbrzycha. Czy zrobicie to w duecie czy w maksymalnie 4-osobowym zespole – decyzja należy do Was! Wszystkie prace oceni Jury, a zwycięzca lub zwycięski zespół zdobędzie nagrodę główną markowy Laptop.

Więcej: http://hackathon.um.walbrzych.pl/

News archive »