Imieniny: Ernesta, Jana i Marka
poniedziałek, 27 marca 2017
 „WYWALAMY GRATY Z CHATY!!!”
10.03.2017
„WYWALAMY GRATY Z CHATY!!!”

W dniach od 27 marca do 7 kwietnia 2017r. rusza kolejna akcja pod hasłem "Wywalamy graty z chaty", czyli zbiórka odpadów wielkogabarytowych, mebli, zużytych opon, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (np. szafy, wersalki, stare meble, fotele, stolarka okienna i drzwiowa).

Zbiórka odpadów będzie prowadzona w formie „wystawki”. W określonych
w harmonogramie terminach każdy mieszkaniec miasta objęty gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, będzie mógł pozbyć się swoich zbędnych "gratów".

UWAGA:
Mieszkańcy zabudowy jednorodzinnej zobowiązani są do pozostawienia w/w odpadów przed posesjami, a mieszkańcy zabudowy wielorodzinnej – przy pojemnikach na odpady, w miejscu łatwo dostępnym i nie stanowiącym utrudnienia w ruchu pieszych i pojazdów.

Prosimy o przestrzeganie terminów "wystawki" wskazanych w harmonogramie dla poszczególnych rejonów/ulic miasta.

Poniżej prezentujemy harmonogram "wystawki".

Pliki do pobrania:

- Harmonogram marzec