• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca i Wiktora
niedziela, 21 lipca 2019
Bardzo familijne Lalki
04.09.2018
Bardzo familijne Lalki

Najbliższa niedziela (9. 09) w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora upłynie bardzo familijnie bowiem tego dnia Teatr wystawi spektakle zarówno dla najnajów, jak i dla całych rodzin. Tradycyjnie o godz. 12: 30 zapraszamy na pantomimę pt. U/ RODZINY natomiast popołudniową porą o 16:00 na Małej Scenie zobaczymy DOM - spektakl dedykowany najnajowej publiczności.

U/RODZINY w reżyserii Eweliny Ciszewskiej, to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz o wzajemnych oczekiwaniach. W tej wieloobsadowej komedii zobaczymy prawie cały zespół wałbrzyskiego Teatru: Annę Jezierską, Bożenę Oleszkiewicz, Urszulę Raczkowską, Filipa Niżyńsiego, Pawła Kuźmę, Seweryna Mrożkiewicza oraz Pawła Pawlika.

DOM, to kolejna propozycja na spędzenie niedzieli w teatrze. Spektakl w reżyserii Seweryna Mrożkiewicz odwołuje się do historii o stworzeniu świata, która często stanowi inspirację do działań teatralnych. - Tworzenie świata, którego adresatem a jednocześnie uczestnikiem jest dziecko, skłania do użycia form bliskich maluchom. Dlatego w spektaklu nie zabraknie zabaw związanych z ruchem i rytmem, jak również działań plastycznych, nadających kształt całemu zdarzeniu – podkreśla reżyser.

BILETY:
spektakl U/ RODZINY: 16 zł (dziecko), 18 zł (dorosły)
spektakl DOM: 20 zł dziecko), 20 zł (dorosły)

KASA BILETOWA TEATRU czynna jest we wtorek od 8:30 do 11: 30 i czwartek od 9:00 do 11: 30 oraz w weekendy na godzinę przed spektakle.

KUP BILET ON-LINE bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

www.teatrlalek.walbrzych.pl

Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter