Imieniny: Agnieszki, Amalii i Czecha
sobota, 20 kwietnia 2019
Konferencja Wałbrzych dla Biznesu
Gminne Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Wałbrzychu serdecznie zaprasza na konferencję „WAŁBRZYCH DLA BIZNESU”, która odbędzie się 21 lutego 2019r. (czwartek)  o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wałbrzychu ul. Kilińskiego 1.

Korzyści dla przedsiębiorcy

• uzyskanie szczegółowej informacji dot. wsparcia finansowego dla przedsiębiorców ze środków unijnych w 2019r.
  • uzyskanie informacji nt możliwości wsparcia finansowego dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą oraz osób bezrobotnych
  • możliwość indywidualnych konsultacji z przedstawicielem ZUS
  • możliwość konsultacji z prelegentami w obszarze zagadnień przez nich poruszanych
  • nawiązanie kontaktów biznesowych

Pobierz: Agenda konferencji

Patronat: Roman Szełemej – Prezydent Miasta Wałbrzycha
Organizatorzy: Gminne Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, PDB Profesjonalne Doradztwo Biznesowe Katarzyna Markowska, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej

Rejestracja
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 18.02.2019 r. na e-mail: k.usarek@um.walbrzych.pl lub tel. 74/ 66 55 326 podając imię, nazwisko, stanowisko, nazwę i adres przedsiębiorstwa oraz kontakt.
Ograniczona ilość miejsc.