Imieniny: Ady, Aleksandra i Dagmary
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych Strategii Rozwoju Sudety 2030
19.06.2018
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych Strategii Rozwoju Sudety 2030

Prezydent Miasta Wałbrzycha, zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii rozwoju społeczno – gospodarczego południowej i zachodniej części województwa dolnośląskiego na lata 2020-2030, obejmującej swoim zasięgiem subregiony Wałbrzyski i Jeleniogórski (NUTS 3), zwanej „Strategia Rozwoju Sudety 2030”.

Przedłożony projekt strategii odpowiada aktualnemu zasięgowi terytorialnemu 13 powiatów: Bolesławiecki, Dzierżoniowski, Jaworski, Jeleniogórski, Kamiennogórski, Kłodzki, Lubański, Lwówecki, Świdnicki, Wałbrzyski, Ząbkowicki, Złotoryjski, Zgorzelecki.
Konsultacje prowadzone będą od dnia 19.06 do dnia 13.07.2018 r. w formie przyjmowania propozycji, uwag i opinii przekazywanych za pośrednictwem formularza elektronicznego znajdującego się pod adresem http://www.survey.ue.wroc.pl/index.php?r=survey/index&sid=718178&lang=pl
.
Wypełnione w wersji elektronicznej lub w sposób tradycyjny - wydrukowane i wypełnione w formie odręcznej formularze (w załączniku) można dostarczyć na adres: Urząd Miasta w Wałbrzychu, Plac Magistracki 1, 58-300 Wałbrzych z dopiskiem „konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Sudety 2030” (decyduje data wpływu).

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawie konsultacji społecznych jest:
Marcin Augustyniak, tel. 780 14 18 02, e mail: m.augustyniak@um.walbrzych.pl
Krystian Ulbin, tel. 783 948 114, e mail: k.ulbin@um.walbrzych.pl