• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Danieli, Irwina i Małgorzaty
poniedziałek, 13 lipca 2020
11.02.2015
Pierwsza w Wałbrzychu „Speed Date” czyli ekspresowa randka w Starej Kopalni

W nadchodzącym Dniu Świętego Walentego, 14 lutego, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia przygotowało unikalną propozycję dla wszystkich zakochanych oraz szukających miłości. W tym dniu swoją inaugurację będzie miała pierwsza w Wałbrzychu „Speed Date” czyli ekspresowa randka, która odbędzie się w budynku restauracji o godz. 18:00. Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny, wymagane jest jedynie zgłoszenie swojego uczestnictwa mailowo na adres: marketing@starakopalnia.pl  Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, wiek oraz numer telefonu.

Ekspresowa randka w Starej Kopalni to przede wszystkim dobra zabawa, możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi a także szansa na znalezienie swojej drugiej połówki.

Oprócz „Speed Date”, w dniu 14 lutego Stara Kopalnia przygotowała następujące atrakcje:

- wystawa ceramiki w Centrum Ceramiki Unikatowej (godz. 12:00-20:00)

- romantyczne warsztaty ceramiczno-garncarskie dla par (godz. 12:00-20:00 – udział płatny, wymaga uprzedniego zgłoszenia na adres marketing@starakopalnia.pl )
- wieczorne zwiedzanie Starej Kopalni (godz. 18:00 - 20:00)

Uzupełnieniem Dnia Świętego Walentego w Starej Kopalni będzie także wspólny taniec w ramach akcji „One Billion Rising” zaplanowany na godzinę 15:00.

Załącznik: 
Plakat1000.13KB
Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter