Imieniny: Klaudyny, Romana i Tomasza
Spotkanie przedsiębiorców 15.11.2018
razem dla biznesu
Spotkanie dla przedsiębiorców

”Porozmawiajmy o Biznesie -  MŚP możliwości i szanse rozwoju”

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie przedsiębiorców! Spotkanie jest kontynuacją dialogu pomiędzy biznesem, a samorządem oraz jednostkami otoczenia biznesu. Jest to również okazja nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy regionami oraz do dyskusji między przedsiębiorcami działającymi na terenie Świdnicy i Wałbrzycha i nie tylko!

KORZYŚCI dla przedsiębiorcy - uzyskanie informacji dot.:

• zakresu wsparcia Gminnych Centrów Obsługi Inwestora i Eksportera, mi.n.: obsługa przedsiębiorcy (ulgi inwestycyjne, misje gospodarcze, eventy)
  • warunków uzyskania 100 tyś zł w ramach projektu “Bon na innowacyjne usługi badawczo-rozwojowe dla DŚL przedsiębiorców
  • możliwości zdobycia wiedzy nt brandingu-budowania świadomości marki
Data i miejsce: 15 listopada 2018r., godz. 10:00, Hotel Esperanto, ul. Stęczyńskiego 18 w Świdnicy.

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu
do 9 listopada na adres: investinwalbrzych@um.walbrzych.pl (wpisując imię, nazwisko, nazwę i adres firmy).

Agenda spotkania - pobierz.

Organizatorami wydarzenia są Gminne Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Wałbrzychu oraz Świdnicy.

Informacji na temat spotkania udzielają :

wizytowka M. Dabrowska

wizytowka K.Usarek