• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Darii, Mateusza i Wawrzyńca
piątek, 21 września 2018
Kluby sportowe

 

                                                                                     Wykaz klubów sportowych

L.P

Nazwa Klubu

Dyscyplina

Adres

Prezes

1.

Lekkoatletyczny Klub Sportowy „Górnik”

Lekka atletyka

ul. Chopina 1, 58-301 Wałbrzych

Grzegorz Grzelak

2.

Ludowy Kolarski Klub Sportowy „Górnik”

kolarstwo

ul. Chopina 1a, 58-301 Wałbrzych

Leszek Gucwa

3.

Klub Piłkarski „Górnik” Wałbrzych

Piłka nożna

ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

Czesław Grzesiak

4.

Piłkarski UKS „Victoria”

Piłka nożna

ul. Dunikowskiego 39, 58-309 Wałbrzych

Mirosław Furmaniak

5.

Akademia Piłkarska Victoria

Piłka nożna

ul. Dunikowskiego 39, 58-309 Wałbrzych

Jarosław Cynar

6.

Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej

Rekreacja

ul. Dunikowskiego 14, 58-309 Wałbrzych

Tadeusz Godlewski

7.

Ciężarowy Klub Sportowy „Zagłębie” Wałbrzych

Podnoszenie ciężarów

ul. M.Wańkowicza 1, 58-304 Wałbrzyc

Stanisław Pinkowicz

8.

Klub Kolarstwa Wałbrzych

Kolarstwo

ul. Chopina 1, 58-301 Wałbrzych

Piotr Stokłosa

9.

Kolarski Uczniowski Klub Sportowy „Biały Kamień”

Kolarstwo

ul. Andersa 50, 58-304 Wałbrzych

Piotr Rapa

10.

UKS „Olimpijczyk”

Piłka nożna,

ul. Grodzka 41, 58-316 Wałbrzych

Dariusz Góralewicz

11.

UKS „Baszta”

Piłka nożna

ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych

Marek Figurski

12.

Stowarzyszenie Sportowe „Ares”

Zapasy

ul. Malczewskiego 29/34, 58-309 Wałbrzych

Joanna Kołodziej

13.

Młodzieżowy Klub Sportowy „Chełmiec”

Siatkówka kobiet

ul. Wysockiego 11 a, 58-300 Wałbrzych

Mariusz Gawlik-sekretarz

14.

Klub Piłkarski „Podgórze” Wałbrzych

Piłka nożna

ul. Poniatowskiego 3/1, 58-303 Wałbrzych

Krzysztof Gołosz

15.

Wałbrzyski Klub Karate Kyokushinkai

Karate

ul. Krasickiego 4/4, 58-305 Wałbrzych

Dominik Marcin Tonkow

16.

Stowarzyszenie „Górnik Wałbrzych 2010”

Koszykówka

ul. Wysockiego 11 a, 58-300 Wałbrzych

Artur Wylandowski

17.

Młodzieżowy Klub Jeździecki „Randon Wałbrzych”

Jeździectwo

ul. Lipowa 2, 58-305 Wałbrzych

Wioletta Jeczeń

18.

Sudecki Ludowy Klub Sportowy „KSIĄŻ”

Jeździectwo

ul. Jeździecka 3, 58-306 Wałbrzych

Marek Baryłko

19.

Kaczor Boks Team Wałbrzych

Boks

ul. Chopina 1a/8, 58-301 Wałbrzych

Rafał Kaczor

20.

AZS Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa

Piłka nożna

ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych

Tadeusz Pogorzelski

21.

Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe „Chełmiec”

Sport motocyklowy i żużlowy

ul. Armii Krajowej 53, 58-302 Wałbrzych

koresp. Odlewnicza 26/7, 58-309

Paweł Isański

22.

Klub Sportowy „Górnik Nowe Miasto”

Piłka nożna

Pl. Skarżyńskiego7, 58-301 Wałbrzych

Sebastian Raciniewski

23.

Klub Piłkarski „Gwarek”

Piłka nożna

ul. Jagiellońska 24, 58-300 Wałbrzych

Łukasz Prugar

24.

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska

Piłka nożna

ul. Komuny Paryskiej 3/8, 58-304 Wałbrzych

Jacek Grabowski

25.

Towarzystwo Sportowe Chełmiec

Siatkówka

ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych

Grzegorz Guzal

26.

Klub Sportowy „Czarni Wamag”

Piłka nożna

ul. Beskidzka 1, 58-307 Wałbrzych

Leszek Nurkiewicz

27.

Stowarzyszenie „GKS Zagłębie”

Piłka nożna

ul. Kasztelańska 1, 58-314 Wałbrzych/ul. Główna 155a, 58-312 Stare Bogaczowice

Marcin Dymecki

28.

Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy „Zagłębie”

Zapasy

ul. Chopina 1a, 58-300 Wałbrzych

Jan Jóskowski

29.

Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy

Sport wspinaczkowy

ul. Emilii Plater 1, 58-305 Wałbrzych

Karolina Wróblewska

30.

Wałbrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Ratownictwo

ul. Buczka 13/1, 58-300 Wałbrzych

Roman Maciaszek

31.

Sudeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Ratownictwo

ul. Pankiewicza 10/2, 58-300 Wałbrzych

Jan Bryk

32.

Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe- Grupa Wałbrzysko-Kłodzka

Ratownictwo

ul. Poznańska 6, 58-303 Wałbrzych

Zdzisław Wiatr

33.

Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej

Sporty Lotnicze

al. Wyzwolenia 25, 58-300 Wałbrzych

Jerzy Siatkowski

34.

Wałbrzyski Klub Sztuk Walki

Sztuki walki

ul. Palisadowa 95a/21, 58-314 Wałbrzych

Krzysztof Grajek

35.

Stowarzyszenie Sportów Siłowych i Kulturystki „Bałys Team”

Kulturystyka

ul. Kolonialna 29, 58-302 Wałbrzych

Krzysztof Bałys

36.

Wałbrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe „Dziewiątka Wałbrzych”

Bilard

ul. Hetmańska 1, 58-316 Wałbrzych

Edward Stanuch

37.

Stowarzyszenie Rekreacyjno – Sportowe „Dęby Wałbrzych”

Rekreacja

ul. Beethovena 25, 58-300 Wałbrzych

Ireneusz Kędzierski

38.

Sportowy Klub Taekwon-do „Kobra”

Taekwon-do

ul. H. Barbussea ½, 58-305 Wałbrzych

Tomasz Bloch

39.

Klub Sportowy Underground Power Wałbrzych

Parkour, freerunning

Rynek 14/20, 58-300 Wałbrzych

Krzysztof Michalski

40.

Grupa Biegowa Wałbrzych

Biegi

ul. Kątowa 1/1 , 58-304 Wałbrzych

Michał Rais

41.

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe „Ziemia Wałbrzyska”

ul. Chopina 1a, 58-301 Wałbrzych

Mieczysław Gwiazda

42.

Klub Sportowy „Atri”

Tenis ziemny

ul. Szmidta 4a, 58-300 Wałbrzych

Piotr Kaczmarczyk

43.

MKS „Orzeł”

Tenis stołowy

ul. Buczka 15/4, 58-300 Wałbrzych

Grażyna Charczuk

44.

Uczniowski Klub Tańca Sportowego CORDEX

taniec

ul. Forteczna 6, 58-316 Wałbrzych

Piotr Szewczyk

45.

Stowarzyszenie „Biegaj - Zapobiegaj”

lekkoatletyka

ul. Broniewskiego 75/24

58-309 Wałbrzych

Roman Magdziarczyk

46.

UKS „Szafir”

pływanie

ul. dr Sokołowskiego 75

58-316 Wałbrzych

Weronika Kołomańska

47

UKS Volleyball Wałbrzych

Siatkówka dzieci

ul. Poznańska 8, 58-303 Wałbrzych

Piotr Wierzbicki

48.

UKS Shinkyokushinkai „OBI”

karate

ul. 1-go Maja 105

58-305 Wałbrzych

Tomasz Obuchowski

49.

Wałbrzyski Klub Szachowy HETMAN

szachy

ul. Wysockiego 28

58-300 Wabrzych

Paweł Kowalczyk

50.

Klub Footballu Amerykańskiego MINERS WAŁBRZYCH

Football amerykański

ul. Wyszyńskiego 75/1

58-309 Wałbrzych

Paweł Sołtysiak

51.

Akademia Kolarska

kolarstwo

ul. Broniewskiego 77/16

58-309 Wałbrzych

Rafał Wiśniewski

52.

Klub Sportowy 74

pływanie

ul. Forteczna 44/33,

58-316 Wałbrzych

Grzegorz Balcerzak

53.

Miejski Klub Sportowy POLONIA WAŁBRZYCH

Akrobatyka sportowa

ul. Grodzka 71, korespondencja: Pl. Grunwaldzki 1, skr. Poczt. 73, 58-100 Świdnica

Piotr Pas

54.

UKS Szkoła Piłki Nożnej Dziewiątka

Piłka nożna

ul. Królewiecka 37/1, 58-300 Wałbrzych

Tomasz Wepa

55.

Stowarzyszenie Imperium Boxing

Boks

ul. Pługa 12 a, 58-300 Wałbrzych

Krzysztof Sadłoń

56.

Klub Karate Full Contact

Karate

ul. Prosta 15/3, 58-304 Wałbrzych

Jacek Baranowski

57.

Predators Wałbrzych- grupa biegowa

Biegi

ul. Moniuszki 66/II/509, 58-300 Wałbrzych

Rafał Jankowski

58.

Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Junior Wałbrzych

kolarstwo

ul. Witosa 54, 58-306 Wałbrzych

Ryszard Szram

59.

Klub Squash Wałbrzych

squash

ul. Pługa 12 a, 58-300 Wałbrzych

Damian Gotówko

60.

MKS Chełmiec Wałbrzych

Siatkówka mężczyzn

ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

Mariusz Gawlik

Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter