• Czech
  • Anglais
  • French
  • German
  • Polish
Name-day: Henryka, Igi et Włodzimierza
Mercredi, 15 July 2020
kopalnia dźwięku
22.05.2020
Weekendy w Starej Kopalni w Wałbrzychu!

3,2,1 akcja KINO OPEN AIR!

Stara Kopalnia i Wałbrzyski Ośrodek Kultury zapraszają w piątek 29 maja na inaugurację sezonu kina plenerowego.

Kino OPEN AIR to nowa inicjatywa obu Instytucji, która będzie się odbywała w przestrzeniach Starej Kopalni. Co tydzień aż do końca września miłośnicy kina będą mogli uczestniczyć seansach kina plenerowego i samochodowego.

Pierwszy seans kina plenerowego odbędzie się 29 maja (piątek) o godz. 21.30, na widzów czekać będą leżaki i pufy w wydzielonych sektorach dla rodzin, par oraz widzów indywidualnych. Film otwierający sezon zostanie ujawniony na dniach w mediach społecznościowych Starej Kopalni i WOK.Organizatorzy przekonują, że w repertuarze zobaczymy kino familijne, jak również filmy dla starszych widzów, zarówno nowości, jak i klasyki. 

Jednak najważniejsze są zasady udziału w wydarzeniu i dbanie o bezpieczeństwo swoje i osób zgromadzonych. Na stronie wydarzenia, organizatorów oraz na miejscu kina OPEN AIR będzie dostępny regulamin uczestnictwa. Bilety dostępne są http://bilety.wok.walbrzych.pl/.

Organizatorzy:
Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Urząd Miejski w Wałbrzychu

#KopalniaDźwięku w Starej Kopalni!

W najbliższą sobotę pierwszy od dwóch miesięcy koncert w Starej Kopalni. Instytucja ponownie zaprasza do sieci – tym razem na livestream prosto z części niedostępnej dla turystów, czyli sortowni w Starej Kopalni. #KopalniaDźwięku to nowa inicjatywa, która w założeniach miała gromadzić wałbrzyszan w przestrzeniach Starej Kopalni, jednak obecna sytuacja wymusiła zmianę formuły. Pierwszym gościem jest Rad74Nice (Radek Rakuzy, założyciel Underground Wałbrzych), który w ciągu półtorej godziny przesortuje muzykę Drum’n’Bass. Transmisja odbędzie się na Facebookowym profilu Starej Kopalni i Underground Wałbrzych, start o 20.00!

Organizatorzy edycji:
Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Underground Wałbrzych, Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Od 4 maja Stara Kopalnia otworzyła swoje przestrzenie dla turystów. Możliwe jest zwiedzanie obiektu oraz odwiedzenie trzech wystaw, które aktualnie znajdują się w galerii instytucji. Zwiedzanie odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym, wymagane jest noszenie maseczek. W wyznaczonych punktach na terenie Kopalni znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Wszystkie szczegóły oraz regulamin zwiedzania znajdują się na stronie: www.starakopalnia.pl. Na stronie https://www.biletyonline.starakopalnia.pl/ możliwy jest również zakup biletów online.

News archive »
Envoyer photo, gagner des prix
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter