• Czech
  • Anglais
  • French
  • German
  • Polish
Name-day: Maury, Milany et Tomasza
Mardi, 22 September 2020
bon turystyczny
04.08.2020
Bon Turystyczny w Starej Kopalni

Stara Kopalnia znalazła się na liście podmiotów akceptujących Bon Turystyczny. Cała akcja ma na celu wsparcie rodzin oraz branży turystycznej dotkniętej skutkami pandemii COVID-19. Z bonu w wysokości 500 zł mogą skorzystać rodzice posiadający co najmniej jedno dziecko do 18. roku życia, w przypadku dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności wysokość bonu wynosi 1000 zł. Bon można zrealizować na terenie całej Polski – można nim opłacić zarówno noclegi, jak również imprezy turystyczne organizowane przez touroperatorów. 

W ramach bonu w Starej Kopalni można skorzystać z usług noclegowych – jest to świetna opcja dla całej rodziny ponieważ obiekt położony jest w centrum Wałbrzycha i znajdujące się na terenie Starej Kopalni pokoje gościnne stanowią doskonałą bazę wypadową, a sama instytucja posiada szeroką ofertę skierowaną zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Bonem można płacić za wybrane usługi turystyczne do 31 marca 2022 roku. Więcej informacji na temat całej akcji i warunków korzystania z bonu znajduje się na stronie: bonturystyczny.polska.travel/.

News archive »
Envoyer photo, gagner des prix
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter