• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Dory, Gerarda i Maryny
czwartek, 24 września 2020
Kluby sportowe

Wykaz klubów sportowych.

L.P Nazwa Klubu Dyscyplina Adres Prezes
1. Lekkoatletyczny Klub Sportowy „Górnik” Lekka atletyka ul. Chopina 1, 58-301 Wałbrzychbiuro@lksgwalbrzych.pl Hanna Kotynia
2. Ludowy Kolarski Klub Sportowy „Górnik” kolarstwo ul. Chopina 1a, 58-301 Wałbrzych Mateusz Rosiak
3. Klub Piłkarski „Górnik” Wałbrzych Piłka nożna ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzychklub@gornik-walbrzych.pl Czesław Grzesiak
4. Piłkarski UKS „Victoria” Piłka nożna ul. Hirszfelda 1, 58-309 Wałbrzychvictoriawalbrzych@gmail.com Mirosław Furmaniak
5. Akademia Piłkarska Victoria Piłka nożna ul. Dunikowskiego 39, 58-309 Wałbrzychvictoriawalbrzych@gmail.com Mirosław Furmaniak
6. Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Rekreacja ul. Al. Podwale 1
58-316 Wałbrzych
Tadeusz Godlewski
7. Klub Kolarstwa Wałbrzych Kolarstwo ul. Chopina 1, 58-301 Wałbrzychklub@kk.walbrzych.pl Piotr Stokłosa
8. Kolarski Uczniowski Klub Sportowy „Biały Kamień” Kolarstwo ul. Andersa 50, 58-304 Wałbrzych Piotr Rapa
9. UKS „Olimpijczyk” Piłka nożna, ul. Grodzka 41, 58-316 Wałbrzychuks_olimpijczyk@wp.pl Andrzej Jakubasz
10. UKS „Baszta” Piłka nożna ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych Marek Figurski
11. Stowarzyszenie Sportowe „Ares” Zapasy ul. Malczewskiego 29/34, 58-309 Wałbrzychssares@onet.pl Joanna Kołodziej
12. Młodzieżowy Klub Sportowy „Chełmiec” Siatkówka kobiet ul. Wysockiego 11 a, 58-300 Wałbrzychklub@chelmiec.walbrzych.pl Krystyna Nawrocka
13. Klub Piłkarski „Podgórze” Wałbrzych Piłka nożna ul. Nowy Dom
58-303 Wałbrzychwww.podgorze.walbrzych.pl
Krzysztof Gołosz
14. Wałbrzyski Klub Karate Kyokushinkai Karate ul. Krasickiego 4/4, 58-305 Wałbrzychtezuka@kyokushin-tezuka.pl Dominik Marcin Tonkow
15. Stowarzyszenie „Górnik Wałbrzych 2010” Koszykówka ul. Wysockiego 11 a, 58-300 Wałbrzychstowarzyszenie@gornik2010.pl Arkadiusz Chlebda – członek Zarządu
16. Sudecki Ludowy Klub Sportowy „KSIĄŻ” Jeździectwo ul. Jeździecka 3, 58-306 Wałbrzychslksksiaz@stadoksiaz.pl Jacek Miklaszewski
17. Kaczor Boks Team Wałbrzych Boks ul. Chopina 1a/8, 58-301 Wałbrzych Wojciech Zaremba
18. AZS Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa Piłka nożna ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzychazs@pwsz.com.pl Tadeusz Pogorzelski
19. Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe „Chełmiec” Sport motocyklowy i żużlowy ul. Armii Krajowej 53, 58-302 Wałbrzychkoresp. Odlewnicza 26/7, 58-309wsm@wsm.org.pl Paweł Isański
20. Klub Sportowy „Górnik Nowe Miasto” Piłka nożna Pl. Skarżyńskiego7, 58-301 WałbrzychKoresp. ul. Żelazna 1, 58-303 Wałbrzych Sebastian Raciniewski
21. Klub Piłkarski „Gwarek” Piłka nożna ul. Jagiellońska 24, 58-300 Wałbrzychwww.gwarekwalbrzych.futbolowo .pl Łukasz Prugar
22. Klub Sportowy „Czarni Wamag” Piłka nożna ul. Beskidzka 1, 58-307 Wałbrzychts1985wch@yahoo.com Leszek Nurkiewicz
23. Stowarzyszenie „GKS Zagłębie” Piłka nożna ul. Kasztelańska 1, 58-314 Wałbrzychwww.zaglebie.walbrzych.pl Marcin Dymecki
24. Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy „Zagłębie” Zapasy ul. Chopina 1a, 58-300 Wałbrzych Jan Jóskowski
25. Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy Sport wspinaczkowy ul. Emilii Plater 1, 58-305 Wałbrzychklub@wkgij.pl Marcin Bugała
26. Wałbrzyski Klub Sztuk Walki Sztuki walki ul. Chopina 1, 58-301 Wałbrzychgrajek@muaythai.pl Krzysztof Grajek
27. Grupa Biegowa Wałbrzych Biegi ul. Kątowa 1/1 , 58-304 Wałbrzych Michał Rais
28. Klub Sportowy „Atri” Tenis ziemny ul. Szmidta 4a, 58-300 Wałbrzychwww.atri.walbrzych.pl Piotr Kaczmarczyk
29. MKS „Orzeł” Tenis stołowy ul. Brzechwy 15/4, 58-300 Wałbrzychpalac.walbrzych@wp.pl Grażyna Charczuk
30. Uczniowski Klub Tańca Sportowego CORDEX taniec ul. Forteczna 6, 58-316 Wałbrzych stcordex@gmail.com Marek Szewczyk
31. Stowarzyszenie „Biegaj - Zapobiegaj” lekkoatletyka ul. Broniewskiego 75/2458-309 Wałbrzych Roman Magdziarczyk
32. UKS „Szafir” pływanie ul. dr Sokołowskiego 7558-316 Wałbrzychszafir@pecet.com.pl Weronika Kołomańska - Magdziarczyk
33. UKS Shinkiokushinkai „OBI” karate ul. 1 Maja 105, 58-305 Wałbrzychobuchtom@gmail.com Tomasz Obuchowski
34. UKS Kinder Volleyball Wałbrzych siatkówka ul. Poznańska 8, 58-303 Wałbrzychwww.kinder-volley.walbrzych.pl Piotr Wierzbicki
35. Klub Footballu Amerykańskiego MINERS Wałbrzych Football Amerykański ul. Wyszyńskiego 75/1, 58-309 Wałbrzych Paweł Sołtysiak
36. Akademia Kolarska kolarstwo ul. Broniewskiego 77/16,58-309 Wałbrzychoffice@pro-cyclingacademy.com Rafał Wiśniewski
37. UKS Szkoła Piłki Nożnej Dziewiątka Piłka Nożna ul. Królewiecka 37/1, 58-300 Wałbrzychszkolapilki@o2.pl Tomasz Wepa
38. Stowarzyszenie Imperium Boxing Boks ul. Pługa 12 a, 58-300 Wałbrzych Krzysztof Sadłoń
39. Grupa Biegowa Predators Wałbrzych Biegi ul. Moniuszki 66/II/509, 58-300 Wałbrzychpredator2017@onet.pl Rafał Jankowski
40. Stowarzyszenie Sportowo Rekreacyjne Junior Wałbrzych Kolarstwo ul. Witosa 54, 58-306 Wałbrzychrszram.junior@gmail.com Ryszard Szram

41. Klub Taekwondo Taipan Teakwendo ul. Andersa 50,58-304 Wałbrzych Ewelina Felusiak
42. Klub Squash Wałbrzych squash ul. Pługa 12 a, 58-300 Wałbrzychsquashwalbrzych@wp.pl Damian Gotówko
43. Uczniowski Klub TenisowyWałbrzych Szczawienko Tenis ziemny ul. Ogrodowa 658-306 Wałbrzych Łukasz Nowik
44. Klub Karate Full Contact karate ul. Prosta 15/358-304 Wałbrzychwww.karateklub.pl Jacek Baranowski
45. Klub Przyjaciół SiatkówkiChełmiec Wałbrzych siatkówka ul. Wysockiego 11a58-300 Wałbrzychkps@chelmiec-walbrzych.pl Alina Płocharczyk -Kurzawińska
46. UKS ALFA Wałbrzych pływanie ul. Kochanowskiego 2058-303 Wałbrzych uksalfa@gmail.com Przemysław Kamiński

Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter